AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fgok.korczyna.pl%2Fwiadomosc%2F4-seasons-razem-z-psem-03-08-2019-czarnorzeki&chs=350x350&chld=L|4

Aktualność

06-08-20194 SEASONS RAZEM Z PSEM 03.08.2019 Czarnorzeki

W sobotni poranek, w otoczeniu czarnorzeckiej przyrody odbyła się impreza o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Dogtrekking jest już stałym wydarzeniem w naszym kalendarium imprez. Pokrótce o co chodzi podczas 4 SEASONS  - dogtrekking rozgrywany jest na czterech różnych terenach, każde zawody w innej porze roku, wyłoniony zostaje zwycięzca, który wraz z psem przemierzy 100 km tras w najkrótszym czasie. Podsumowaniem sezonu i jednocześnie miejscem zakończenia cyklu jest sierpniowe spotkanie w Czarnorzekach. Trasy czarnorzeckie są wymagające, górskie o crossowym charakterze. W tym roku zawodnicy wraz z psami rywalizowali na czterech dystansach: 5km, 10 km, 15 km, 25km. W zawodach wzięło udział 40 załóg.

 
Na trasie 5 km na podium stanęli:

I - Beata Mackiewicz i Fiona

II - Barbara,Lenka i Nikodem Sekuła z psami Rubinem i Montaną

III - Rafał Rożniatowski i Roki


Na trasie 10 km:

I -Jakub Słowik z Sabali

II - Waldemar Bożętka i Pola

III - Elżbieta i Tomasz Tomkiewicz z psem Boną


Na trasie 15 km:

I - Grzegorz Szczepański i Borys

II - Janusz Karp i Raya

III - Joanna Konieczna i Paweł Banasiewicz z psem Lady

Na trasie 25 km:

I - Adam Janda i Doktorek

II - Wiktor Chojnacki i Kusza

III - Anna Rogowska i Gotka


Grand Prix 4SEASONS RAZEM Z PSEM zdobył Adam Janda z Doktorkiem zwyciężając wszystkie biegi w tej edycji zawodów.


4 SEASONS RAZEM Z PSEM odbył się w ramach projektu „Korczyńskie Lato” - cykl imprez kulturalnych i sportowo – rekreacyjnych promujących pogórze Strzyżowsko – Dynowskie, dofinansowanego przez Europejski Fundusz Rolny „Europa inwestuje w obszary wiejskie”.Dziękujemy wszystkim sponsorom i wystawcom. Gratulujemy Wszystkim uczestnikom a szczególnie zwycięzcom. Zapraszamy w przyszłym roku!

GALERIA

 

Podziel się: