AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fgok.korczyna.pl%2Fwiadomosc%2Fplebiscyt-2&chs=350x350&chld=L|4

Aktualność

27-12-2018Głosujemy na sportowców z gminy Korczyna

Ruszył XVIII plebiscyt na najpopularniejszych sportowców powiatu krośnieńskiego w 2018 roku. W porównaniu z poprzednimi edycjami, w tym roku nastąpiła istotna zmiana. Czytelnicy NOWEGO PODKARPACIA i sympatycy sportu wybiorą w głosowaniu za pomocą kuponów i sms-ów pięciu najpopularniejszych sportowców. Nie będzie głosowania na najpopularniejszego trenera i działacza. Głosować można za pomocą kuponów drukowanych w „Nowym Podkarpaciu” oraz sms-ów do 1 lutego 2019 r.

Gminę Korczyna w plebiscycie reprezentują sportowcy:

15. Ewelina Marcisz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne, biegi narciarskie) - reprezentantka Polski w sezonie 2017-2018, podczas XXIII Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pyeong Chang 2018 zajęła 31. miejsce w biegu łączonym na 15 km, 42. miejsce wbiegu na 10 km stylem dowolnym oraz 10. miejsce w sztafecie 4 x 5km. W Pucharze Świata w Dreźnie uplasowała się na 11. pozycji wsprincie drużynowym stylem dowolnym z Sylwią Jaśkowiec. Wicemistrzyni Polski w biegu na10 km techniką dowolną w Szklarskiej Porębie - Jakuszycach.

 

16. Izabela Marcisz (Stowarzyszenie Sportowe Prządki-Ski Korczyna, biegi narciarskie) - w obecnym sezonie trenuje w kadrze Polski prowadzonej przez Aleksandra Wierietelnego i Justynę Kowalczyk. Zajęła 2. miejsce w wbiegu testowym na 5 km w Sariselka (pierwsza była Teresa Stadlober), wygrywając m.in. z Justyną Kowalczyk. Srebrna medalistka mistrzostw Polski seniorek w sprincie techniką klasyczną w Jakuszycach. Wygrała dwa biegi w fińskim Olos w kategorii juniorek.

 

20. Kryspin Paradysz (Krośnieński Klub Kyokushin Karate, karate) -  dwukrotny młodzieżowy wicemistrz Polski w kumite i kata w Ełku (2018), wicemistrz makroregionu południowego 2018 (zawody odbyły się w Krośnie). Zajął 3. i 5. miejsce w V Akademickich Mistrzostwach Polski w Krakowie. Mieszka w Korczynie.

 

 

 


Zasady głosowania sms-ami (do 1 lutego 2019 r. do godz. 24.00)
Prawidłowy sms musi zawierać: prefiks czyli litery SPK i kolejne cyfry, przedzielone przecinkami lub kropkami, przyporządkowane poszczególnym sportowcom według ustalonej przez głosującego kolejności.  Wielkość liter nie ma znaczenia.
Uwaga wszystkie znaki wpisujemy bez spacji. Liczby muszą być oddzielone przecinkami lub kropkami. Przykładowy sms: SPK11,7,25,16,1
W przypadku nie zagłosowania na 5 różnych sportowców będzie nieważny, podobnie jak w głosowaniu na kuponach wyciętych z gazet.
SMS wysyłamy na numer: 7136 (koszt sms-a: 1,23 zł z VAT).

W razie problemów prosimy o kontakt z redakcją tel. 13 43-219-05 lub email: redakcja@podkarpacie.media.pl

REGULAMIN

Podziel się: