AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fgok.korczyna.pl%2Fwiadomosc%2Fsyberia-mongolia-motocyklami-opowiesci-i-notatki-z-podrozy-malarstwo-zbigniewa-swiecin&chs=350x350&chld=L|4

Aktualność

29-03-2019Syberia - Mongolia motocyklami opowieści i notatki z podróży - malarstwo Zbigniewa Święcińskiego

W dniu 28.03.2019 r. Gminy Ośrodek Kultury w Korczynie odbyło się niezwykłe spotkanie z Renatą i Zbigniewem Święcińskimi. W pierwszej części spotkania uczestnicy mieli okazję wysłuchać prezentacji „I go for Niki - notatki z podróży Syberia – Mongolia motocyklami 2018”. W sali wypełnionej po brzegi, państwo Święcińscy opowiadali o survivalowej wyprawie przez bezkresne stepy południowej Rosji i Mongolii. Moc pozytywnych emocji, niesamowita historia opisana słowami, fotografią i dźwiękiem, tysiące przejechanych kilometrów i na finał wernisaż malarstwa Pana Zbigniewa - inspirowanego przestrzenią, górami i dalekowschodnimi bogami. Wszystko to w klimatycznych wnętrzach Dworu Szeptyckich. Spotkanie prelekcyjne w połączeniu z wernisażem zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez odbiorców. Wójt Jan Zych wraz z dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury Wojciechem Tomkiewiczem podziękowali podróżnikom za inspirujące spotkanie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Galerii Dworu Szeptyckich. Malarstwo Zbigniewa Święcińskiego można podziwiać do 24 kwietnia.

Wystawa czynna:

- poniedziałek – piątek w godzinach 11 - 15 (rezerwacja terminów GOK Korczyna telefon 13 43 543 80, 502 420 831).

- niedziela w godzinach 14 – 16.

 GALERIA

Podziel się: