Informator dla interesantów:

Kalendarium

Miesięcznik Prządki (03/2019)

okladka_marzec_2019.jpg

W numerze:

  • Stypendia i nagrody sportowe
  • Bez Oscara, ale z Gabrysią
  • Przysłowia ludowe o marcu
Sprawdź szczegóły »

Pogoda

Okno na rynek

Wiadomości

Podsumowanie wspólnego mikroprojektu

2019-03-21

W dniach 8-9 marca w Korczynie i Krasnej gościliśmy delegację miasta Stropkov. Wspólnie z naszymi słowackimi partnerami podsumowaliśmy realizację mikroprojektu pt. "Karpackie Plenery Malarskie", w ramach którego w roku 2018 artyści z Polski i Słowacji stworzyli dwie kolekcje obrazów malarskich...

czytaj więcej »

Zmarł bliski nam człowiek

2019-03-13

Dotarła do nas smutna wiadomość 
o śmierci Józefa Biernackiego - wieloletniego Prezesa Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego. Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny zmarłego. Zapamiętamy go jako wspaniałego organizatora i niezwykle życzliwego człowieka. Dziękujemy za wszystko Panie Prezesie!

czytaj więcej »

Pozostałe wiadomości

Gminne Eliminacje Olimpiady Tenisa Stołowego

2019-03-10

9 marca  odbyły się gminne eliminacje Powiatowej Olimpiady Tenisa Stołowego. Organizatorem imprezy była SP w Korczynie wraz z GOK.  W zawodach wzięło udział 50.  osób  podzielonych na kilka kategorii wiekowych. 

czytaj więcej »

Bez Oscara ale z Gabrysią

2019-03-04

W oscarową noc z 24 na 25 lutego br. wielu
z nas nie mogło zasnąć. Trzymaliśmy kciuki za film pt. „Zimna Wojna” Pawła Pawlikowskiego, który otrzymał trzy nominacje do Oscara. Paweł Pawlikowski - laureat Oscara z 2015 roku za najlepszy film nieanglojęzyczny...

czytaj więcej »

Docenione malarstwo Korczynian

2019-03-04

Samir Baida z Korczyny zdobył II nagrodę w XIV Wojewódzkiej Wystawie Malarstwa. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 2 marca br. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Nagrodę Pan Samir otrzymał z rąk Dyrektora Marka Jastrzębskiego.

czytaj więcej »

Galerie foto

Galerie wideo